Od 22 marca 2021 r. wszystkie zajęcia stacjonarne w Warszawie odbywają się w Domu Sztuki, przy ulicy Wiolinowej 14 w Warszawie. Jest to dom kultury zlokalizowany przy samym wyjściu z Metra Ursynów (z Metro Centrum jedzie się tu 15 minut). Ćwiczymy na dużej i przestronnej sali tanecznej z lustrami i drewnianą podłogą. W zajęciach można uczestniczyć też w formie online.

Cennik zajęć stacjonarnych:

1 lekcja - 40 zł

1 kurs (4 lekcje) - 140 zł/miesiąc

2 kursy (8 lekcji) - 240 zł/miesiąc

3 kursy (12 lekcji) - 300 zł/miesiąc

dzieci (4 lekcje) - 80 zł/miesiąc

Cennik zajęć online:

1 lekcja - 35 zł

1 kurs (4 lekcje) - 110 zł/miesiąc

2 kursy (8 lekcji) - 180 zł/miesiąc

3 kursy (12 lekcji) - 240 zł/miesiąc

dzieci (4 lekcje) - 60 zł/miesiąc

Jeśli w danym miesiącu wypada inna liczba zajęć w ramach kursu niż 4, ze względu na Święta itp. cennik ustalany jest indywidualnie.

 

GRA NA KASTANIETACH - BEZPŁATNE LEKCJE NA YOUTUBE

W momencie wprowadzenia stanu pandemii i niemożności spotkań na sali tanecznej powstał cykl programów na YouTube - "Kawa z kastanietami" - krótkie, darmowe lekcje gry na kastanietach w formie transmisji na żywo, których celem było integrowanie środowiska flamenco - wspólna praktyka gry na kastanietach w okresie izolacji. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu na platformie YouTube w formie transmisji na żywo - obecnie są dostępne nieodpłatnie na kanale Karolina Łucznik dla wszystkich chętnych. W spotkaniach uczestniczyły osoby z całej Polski.

 

LINK DO PLAYLISTY GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvvU5uqw-G5MpTUki1ns-s0yOe3czjTy9